Airmax.pl dostracza ultraszybki światłowód w Jeleniej Górze https://airmax-internet-jeleniagora.pl, łącza dostępne są w opcji światłowodu kablowego oraz wersji Airfiber
http://allemoda.pl/
Archiwa

Przy ocenie twórczego charakteru

Można to prześledzić na przykładzie opracowywanych przez określonego biegłego opinii. Nie muszą się one między sobą specjalnie różnić i rzeczoznawca nie musi się też szczególnie silić, aby każda ekspertyza była sformułowana w odbiegający od pozostałych sposób. Natomiast jego opinie powinny wyróżniać się spośród opinii innych biegłych. Można w związku z tym mówić o pewnym stylu opracowywania opinii, który jest indywidualny, tzn. któremu nie można zarzucić, iż zapożycza on nietwórczo pomysły innych rzeczoznawców albo krążące w obiegu standardowe wzory formułowania swojego stanowiska w sprawie.

Przy ocenie twórczego charakteru opinii nie liczy się natomiast wartość przedmiotu sporu ani skomplikowanie ocenianej sytuacji faktycznej. Nawet wówczas, gdy ekspertyza opracowana została w niefachowy sposób, bez posługiwania się specjalistycznym aparatem pojęciowym i zasadami rzeczoznawstwa budowlanego, może stanowić przedmiot prawa autorskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *